Hizmetlerimiz

/Hizmetlerimiz

Kaba İnşaat İşleri

Çağımızın son güvenlik uygulamaları esas alınarak, projesine uygun kaba inşaat işlerinizi, çevreye en az zarar verecek şekilde  tamamlamak için çalışıyoruz.

İnce İnşaat İşleri

Kaba inşaatı bitmiş projelerinizi sizler için tamamlıyoruz. Bu aşamada, her projemizde olduğu gibi tüm ince inşaat işlerinize ait kalemleri Türkiye’nin ve Dünya’nın önde gelen tedarikçi iş ortaklarımızla kalite/fiyat ekseninde müşterilerimizin faydasını gözeterek en hızlı şekilde fiyatlandırıp bitirmeyi amaçlıyoruz.

Anahtar Teslim Proje İnşaatları

Uzman öz personelimiz ve yetkin mimar/mühendis kadromuzla anahtar teslim projelerinizi vermiş olduğumuz maliyet – süre – kalite taahhütlerimizi yerine getirerek tamamlamaya devam ediyoruz.

Özel Projeler

Estetik gerektiren, emek isteyen detay projeleri yerinde tahkik ve istişare etmek üzere siz değerli müşterilerimizin ayağına geliyoruz.

Tadilat ve Bakım Hizmetleri

Kurumsal işverenlerimizle yaptığımız tadilat-bakım işleri anlaşmalarımıza yenilerini katmak istiyoruz. Projelerinizin tüm tadilat ve bakım hizmetlerini, boyutu ne olursa olsun çalışmalarınızı ve hizmetlerinizi etkilemeden anında çözmek için söz veriyoruz.